Букмекерські контори бездепозитний бонус Україна

Часи, коли для залучення клієнтів букмекерські контори бездепозитні бонуси при реєстрації видавали майне канули в лету. Так, були часи, коли людина могла зареєструватися в БК і виключно на гроші, подаровані йому оператором, в теорії міг зірвати непоганий куш на ставках на спорт. Зараз цього немає. Так чи інакше клієнт БК контори онлайн України зможе укласти своє перше парі на спортивну подію тільки після того, як сам внесе певну суму на ігровий рахунок.

Проте навіть зараз бездепозитні бонуси від БК існують. Там є свої нюанси і «підводні камені», але головне, що вони є. Давайте розглянемо варіанти бонусів від букмекерських контор, які без депозиту можуть отримати гравці з України.

Букмекерські контори бездепозитний бонус Україна

Чи працюють букмекерські контори в Україні легально?

Після того, як в 2020 році був прийнятий Закон України про легалізацію грального бізнесу, деякі букмекерські контори офіційно оформили ліцензії КРАІЛ України.

Легальні БК контори онлайн України

Станом на 25 вересня 2022 року легально працюють в Україні 3 букмекерські контори – «Паріматч», «Фан Спорт», «Vbet».

Бренд БК контори онлайн УкраїниРМ ПМ (ПаріМатч)ФАН СПОРТVBET
Адреса офіційного сайтуpm.uafan-sport.uavbet.ua
Ліцензія КРАІЛ України на провадження діяльності з організації та проведення букмекерської діяльності видана (№)09.03.2021 (№ 84)28.01.2022 (№ 13)31.01.2022 (№ 15)
Найменування юридичної особи, яка отримала ліцензіюТовариство з обмеженою відповідальністю «ПаріМатч»Товариство з обмеженою відповідальністю «Плей Фан Інвестмент»Товариство з обмеженою відповідальністю «ВБЕТ Україна»
Код ЄДРПОУ433639024409798443904440
Юридична адреса02140, м. Київ, проспект Миколи Бажана, будинок 14А, офіс 2603039, місто Київ, проспект Валерія Лобановського, будинок 11904053, місто Київ, вул. Обсерваторна, будинок 8, приміщення 10

Коли в Україні відкриють інші букмекерські контори

Крім офіційних БК в Україні працює багато інших онлайн ресурсів, де можна робити ставки на спорт. Деякі з них мають намір легалізуватися – наприклад, букмекерські контори «Фавбет» та «Пін-Ап» зараз очікують рішення КРАІЛ на отримання українських ліцензій.

Бренд БК контори онлайн УкраїниFavbetpin-up
Адреса офіційного сайтуfavbet.uapin-up.ua
Ліцензія КРАІЛ України на провадження діяльності з організації та проведення букмекерської діяльності видана (№)очікується отримання наприкінці 2022 – в першій половині 2023очікується отримання наприкінці 2022 – в першій половині 2023
Найменування юридичної особи, яка отримала ліцензіюТовариство з обмеженою відповідальністю «БУКМЕКЕРСЬКА КОМПАНІЯ «ФАВБЕТ»Товариство з обмеженою відповідальністю «УКР ГЕЙМ ТЕХНОЛОДЖІ»
Код ЄДРПОУ4345738244130446
Юридична адреса04076, місто Київ, пр. Бандери Степана, будинок 8, корпус 39, 39а01014, м. Київ, вул. Соловцова Миколи, будинок 2, офіс 38/1

Коли відкриють інші букмекерські контори в Україні буде залежати від виконання ними необхідних умов ліцензування.

Види бездепозитних бонусів в БК для гравців з України

У кожного ТОП-букмекера є своя акційна програма, більшою мірою розрахована на нових клієнтів. Зверніть увагу, що букмекерські контори регулярно змінюють свої вітальні бонуси з метою бути більш привабливим для гравців. Отже, найбільш поширеними бездепозитними бонусами:

Бонус при реєстрації від букмекерських контор

Іноді напередодні дуже важливих в світі спорту подій (Олімпійські ігри, Чемпіонат світу з футболу, Чемпіонат світу з хокею) букмекерські контори бонус при реєстрації можуть надати у вигляді Фрибету. Потрібно просто в «правильний» час зареєструватися в БК і гравцеві буде надана можливість зробити безкоштовну ставку (або кілька ставок) на певну суму. Якщо гравець виграє спортивне парі, то отримає на основний ігровий рахунок суму чистого виграшу (без урахування розміру фрібета). При програші – клієнт нічого не отримує, але це не сумно, так як свої гроші в ставках задіяти не довелося. Погано, що фрібет без депозиту при реєстрації букмекери дарують періодично і не всім новим клієнтам БК щастить ним скористатися.

Фрібети – бонуси букмекерських контор за активність

Таким способом букмекерські контори люблять заохочувати тих клієнтів, які ведуть дуже активну ігрову діяльність. Так БК іноді створюють, так звані, бонусні марафони, де потрібно часто укладати парі на певні матчі і за це отримувати певні фрібети.

Бонус за підписку на пуш-повідомлення або установку програми.

Дуже цікавий вид бонусу. Для його отримання досить просто встановити на свій гаджет додаток букмекера і зайти з нього в ігровий аккаунт або просто підписатися на розсилку пул-повідомлень і повідомлень від даного оператора.

Фрібети або бонуси за програмою лояльності

У кожній БК є своя програма лояльності, яка дозволяє накопичувати певні бонусні бали. Ці бали в подальшому можна обміняти на бонусні гроші або фрібети.

Додадковий коефіцієнт до експресу

Букмекер за певних умов збільшує експрес гравця на 10-15%.

Подарунок на день народження

Розмір цього бонусу багато в чому залежить від активності гравця протягом року або певного періоду напередодні дня народження гравця.

Фрибети чи бонусні гроші по партнерській програмі

Деякі букмекерські контори бонус без депозита дають своїм клієнтам за поширення інформації про себе. Якщо їх клієнт по цій програмі приведе в БК нового активного гравця, йому дають можливість зробити безкоштовну ставку на спорт на певну суму, або наразовують бонусні гроші.

Але є і інші види бонусів та заохочень, які безпосередньо не пов’язані з депозитом клієнта БК.

Букмекерські контори з бездепозитним бонусом України

Давайте розглянемо окремо кожну легальну букмекерську контору України на предмет надання спортивних бездепозитних бонусів.

«Паріматч»

Станом на 25 вересня 2022 року букмекерська контора «Паріматч» надавала такі бездепозитні бонуси:

 • Фрибет в розмірі 200 грн на весь спорт за 4 ставки по 200+ грн на настільний теніс;
 • Фрибет в розмірі 200 грн на весь спорт за 3 ставки по 200+ грн на волейбол.

Обидва фрибета потрібно поставити на подію з коефіцієнтом до 5,0 протягом 4 днів з моменту його надання. У разі виграшу на основний рахунок заноситься розрахунковий виграш (чистий виграш + розмір фрибета).

«Vbet»

Букмекер дуже щедрий на різні бонуси, деякі з який можуть принести солідний куш гравцеві. Так, станом на 25 вересня 2022 року БК «Vbet» пропонує своїм клієнтам такі бездепозитні бонуси:

 1. Фрибет на 50 грн за верифікацію. Фрібет потрібно відіграти протягом 72 годин з моменту надання. Після відігравання фрибета гравцеві на основний рахунок переводиться тільки чистий виграш (без урахування розміру самого фрібета). Головною особливістю фрібета за верифікацію – в разі вдалих ставок його можна заграти 3 рази.
 2. Фрібет у розмірі 50% від ставки на перший Експрес від 100 гривень на мінімум 3 події з коефіцієнтами від 1,2 на кожну подію. Фрібет надається незалежно від того, виграв експрес або програв.
 3. Щоденний фрібет на суму 10% на суму, яку клієнт програв на експресах за цей день. Вимоги до експреса: мінімальна ставка – 150 грн; мінімум подій в експресі – 3; мінімальний коефіцієнт на кожну подію – 1,30. Максимальний розмір фрібета 2000 грн.
 4. Щотижневий фрібет у розмірі 5% на ставки на українську Прем’єр-лігу (розмір ставки від 150 грн, мінімальний коефіцієнт 1,80). Мінімальний розмір фрібета 10 грн, максимальний – 1000 грн.
 5. Фрибет. Це не постійний бонус, а періодичний або індивідуальний. Він може бути наданий на розсуд адміністрації букмекера або в якості акції на якийсь період. Після відігравання Фрібета гравцеві на основний рахунок переводиться тільки чистий виграш (без урахування розміру самого фрібета).
 6. Додатковий коефіцієнт 1,20 на «Експрес дня».
 7. «Спортивний джекпот». У будь-який момент будь-якому гравцеві, який робить ставки на спорт з мобільного додатку, може впасти один з 4-х видів прогресивного джекпоту:
 • міні – на виграшну ставку з коефіцієнтом від 1,25 розміром 20-200 грн;
 • маленький – на виграшну ставку з коефіцієнтом від 1,25 розміром 201-400 грн;
 • великий – на виграшну ставку з коефіцієнтом від 1,25 розміром 401-1500 грн;
 • мега – на виграшну ставку з коефіцієнтом від 1,25 розміром від 1501 грн.

«Фан Спорт»

Букмекер легально працює в Україні з січня 2021 року і за цей час поки не запропонував своїм клієнтам жодного варіанту спортивного бездепозитного бонусу.

«Фавбет»

Букмекер фрибетами не розкидується, але пропонує своїм клієнтам бонуси у вигляді додаткових коефіцієнтів на експрес дня (експрес, який складений аналітиками оператора), та «Ульотний експрес» (експрес на 5 та більше подій).

«Pin-up»

Букмекер проводить активну бонусну програму. З промо-пропозицій, які можна в якійсь мірі віднести до бездепозитних бонусів слід зазначити:

 • Фрібет на день народження 400 грн. Всі верифіковані гравцеві Пін-Ап отримують можливість зробити безкоштовну ставку на 400 грн.
 • Фрібети за відповіді на питання. Щотижня букмекер проводить вікторину «Квіз» – гравцеві треба відповісти на 3 питання на спортивну тематику. За кожну правильну відповідь клієнт отримує + 800 грн у вигляді Фрібета на спорт.
 • Премія або Кешбек на експреси. При складанні експреса на 4 і більше подій клієнт може отримати премію в розмірі від 5% до 100% за виграшний експрес або кешбек в розмірі від 5% до 55% за програшний варіант.

Часті питання по темі букмекерські контори з бездепозитним бонусом Україна

Що таке бездепозитний бонус?

Це бонус, який надається клієнту без прямої прив’язки до депозиту.

Чи можна грати в букмекерській конторі на бонус без депозиту?

Раніше таке було можливо. Але зараз практично всі букмекери дають можливість скористатися бездепозитними бонусами гравцям, які раніше вносили свої гроші на депозит ігрового рахунку або які внесуть депозит після отримання бонусу.

Чи можна бездепозитний бонус замовляти на висновок без відіграшу?

Ні. Всі бездепозитні бонуси так чи інакше спочатку треба поставити на спортивні події. Виняток становлять додаткові коефіцієнти на експреси, які не потребують відіграшу.

Яка обов’язкова умова для отримання бездепозитного бонусу?

Всі легальні букмекерські контори з бездепозитним бонусом Україна вимагають від своїх гравців обов’язково пройти верифікацію – підтвердити свої особисті дані відповідними документами.